Szansa w Radio ESKA

15 lipca 2021 r. w siedzibie Radia ESKA Prezes Stowarzyszenia Szansa rozmawiała z p. Monika Półbratek o projektach realizowanych przez Stowarzyszenie  nagranie z rozmowy możecie wysłuchać klikając w załączony link: www.eska.pl/siedlce/siedleckie-stowarzyszenie-szansa-zaprasza-na-warsztaty-rozwoju-osobistego-audio-aa-RTMx-S3j3-HTg7.html?fbclid=IwAR20SsMuwIdf3vsiHnc9aXKDZ3ExHGReHu70EpO56yTM-TRPI0nYrZ_Kr4A

 

gf-NRXV-1WGc-kbKq_miroslawa-paczoska-prezes-stowarzyszenia-szansa-w-siedlcach-664x442-nocrop

 

„Bądźmy wrażliwi” – warsztaty DDA/DDD

„Bądźmy wrażliwi” – warsztaty DDA/DDD

W ramach projektu „Bądźmy wrażliwi” w dn. 10-11 lipca 2021 r. odbyły się dwudniowe warsztaty wyjazdowe dla osób z rodzin dysfunkcyjnych DDA/DDD współfinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.
Dorośli, którzy wychowywali się w rodzinach gdzie nadużywano alkoholu, to bardzo duża część naszego społeczeństwa. Zewnętrzny obraz DDA nie pokrywa się zwykle z wewnętrznym. Na zewnątrz dobrze radzą sobie zarówno w pracy jak i z trudnościami osobistymi. W środku są często pełni niepokoju, napięcia i smutku. Świat wydaje im się chaotyczny i pełen niebezpiecznych niespodzianek, a wyzwania jakie stawia życie, postrzegają jako niepotrzebne obciążenie. Są przekonani, że pomimo starań i tak nie są w stanie poradzić sobie z trudnościami, jakie przynosi los. Przekonań tych nie zmieniają realne doświadczenia, w których radzą sobie zwykle lepiej niż inni. Stowarzyszenie Szansa proponuje dla tych osób indywidualne porady psychoterapeutyczne oraz warsztaty rozwoju osobistego.
Warsztaty Rozwoju Osobistego dla Dorosłych Dzieci Alkoholików

Warsztaty Rozwoju Osobistego dla Dorosłych Dzieci Alkoholików

Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Rozwoju Osobistego dla Dorosłych Dzieci Alkoholików.
Zapisy pod numerem 513 09 22 22.
Zaczynamy 24 lipca o godz. 9 w siedzibie Szansy ul. Dylewicza 23.
Warsztaty poprowadzą: mgr. psychologii Anna Jastrzębska oraz mgr. psychologii Ewa Przesmycka.

 

Na zajęciach będą poruszane takie zagadnienia jak:

– umiejętność radzenia sobie z emocjami
– wartości i przekonania kształtujące światopogląd
– pojęcie asertywności i uświadomienie posiadania praw osobistych
– wstyd i poczucie winy