Zajęcia rekreacyjno-sportowe

Zajęcia rekreacyjno-sportowe

Na zajęciach rekreacyjno-sportowych w ramach projektu „Wiem więcej” wraz z uczestnikami projektu spotkali się członkowie stowarzyszenia SZANSA, które odbyło się w piękne jesienne popołudnie w Leśnych Klimatach. Spotkanie pełne zabaw na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknego lasu miało charakter integracyjny. Rozegrano mini turniej piłkarzów stołowych, w którym wzięły udział dzieci. Dzieciaki wykazały się również celnością w rzucie woreczkiem do obręczy. Mini tor przeszkód, łowienie ryb, zabawa z bańkami, lekcja robienia figurek z balonów to tylko niektóre z atrakcji jakie na nas czekały.  Zwieńczeniem spotkania było ognisko.

Spotkanie odbyło się w ramach realizacji projektu finansowanego ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

Galeria: Zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dzieci i dorosłych

KRĘGLE- SPOTKANIE INTEGRACYJNE

KRĘGLE- SPOTKANIE INTEGRACYJNE

W niedzielne popołudnie, 18 października  już po raz drugi Członkowie Stowarzyszenia wraz z uczestnikami projektu spotkali się na turnieju gry w kręgle. Dwie drużyny rozegrały rozgrywkę na którą składała się 10 rund po dwa rzuty każda. Drużyna dorosłych została zdetronizowana przez dzieci i młodzież. Dobrej zabawie sprzyjała atmosfera jednego z najnowocześniejszych miejsc rozrywki w Siedlcach tj. Kręgielni Factory157. Zwieńczeniem naszego spotkania była pyszna pizza a na zwycięzców czekały puchary wypełnione czekoladowym shakiem.

Spotkaliśmy się w ramach projektu „Wiem więcej” finansowanego ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

Tu znajdziecie kilka zdjęć z naszego spotkania: Galeria: Kręgle- Spotkanie integracyjne

SZKOŁA DLA RODZICÓW

SZKOŁA DLA RODZICÓW

Dnia 5 października 2020 r. zakończyliśmy kolejny cykl spotkań z rodzicami w ramach projektu finansowanego z budżetu  Urzędu Miasta Siedlce „Szkoła dla rodziców i wychowawców”. Zajęcia skończyło 11-stu rodziców, mieszkańców Miasta Siedlce.

Warsztaty przeprowadzone przez mgr Ingę Grzebieliszewską psychologa, edukatora cieszyły się dużym zainteresowaniem. Rozmowy, które wywiązały się pod czas 30 godzin spotkań z rodzicami dotyczyły m.in. radzeniu sobie z emocjami dziecka, rozwiązywaniu konfliktów między rodzeństwem. Czy reagować, czy nie? W jaki sposób rozmawiać z dziećmi, jak słuchać tego co mówi nasze dziecko, bo w brew pozorom to nie jest łatwe. Na te i wiele innych tematów rozmawiali uczestnicy warsztatów.

Stowarzyszenie Szansa serdecznie dziękuje rodzicom za uczestnictwo w warsztatach i nowe pomysły na działania. Dołożymy wszelkich starań aby je wcielić w życie.