Rajd rowerowy

Rajd rowerowy

Dnia 02.09 br członkowie stowarzyszenia SZANSA wraz z chłopcami z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Gostchorzy wzięli udział w rajdzie rowerowym do Domu Pracy Twórczej w Chlewiskach. Na miejscu rozpaliliśmy ognisko i wspólnie upiekliśmy kiełbaski. Był to również doskonały czas na wymianę międzypokoleniowych doświadczeń. Rajd rowerowy był zorganizowany w ramach projektu „Punkt konsultacyjno – interwencyjny TAMA” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Bez tytułuasdf

„Alkoholik i osoba współuzależniona tańczą razem chocholi taniec” Konferencja

„Alkoholik i osoba współuzależniona tańczą razem chocholi taniec” Konferencja

W dniu 21 września br. odbędzie się konferencja będąca podsumowaniem kończącego się projektu pt. „Wiem więcej” skierowanego do osób współuzależnionych. Udział w konferencji jest bezpłatny. Poniżej przedstawiamy agendę konferencji.

10.00 – 10.30 Rejestracja uczestników

10.30 – 11.30 Cechy osób uzależnionych i współuzależnionych. Relacje w rodzinie i związku.

Dr Maria Jankowska – starszy wykładowca Instytutu Psychologii Stosowanej, Zakładu Psychologii Rozwoju i Wychowania .

11.30 – 12.30 Nowe metody wspierania rodziny podczas

czynnego uzależnienia.

Mgr Jadwiga Fudała – socjolog, specjalista psychoterapii uzależnień, terapeuta motywujący, organizator systemu lecznictwa odwykowego w zakładach karnych, wieloletni kierownik wojewódzkiego ośrodka terapii uzależnienia w województwie mazowieckim oraz wykładowca wyższych uczelni.

12.30 – 13.00 Przerwa kawowa

13.00 – 14.00 Rodzina dysfunkcyjna i jej wpływ na wychowanie dzieci.

Mgr Renata Niedziółka- certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Wieloletni pracownik oddziału leczenia uzależnień w Łukowie i Stowarzyszenia

14.00 Zakończenie konferencji

 

Projekt „Wiem więcej” jest współfinansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.