Konferencja – Robert Rutkowski „Narkotyki, alkoholizm – fakty i mity”

Konferencja – Robert Rutkowski „Narkotyki, alkoholizm – fakty i mity”

W dniu 05.10.2016 odbyła się konferencja podsumowująca projekt pn. „Punkt konsultacyjno – interwencyjny MÓJ PROBLEM”. Gościem specjalnym i głównym prelegentem był Robert Rutkowski, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego. Sala była wypełniona po brzegi. Spotkanie rozpoczęliśmy od podsumowania działań jakie prowadziliśmy w projekcie. Pierwsza głos zabrała Pani Anna Jastrzębska, opowiadając o zajęciach prowadzonych dla grupy dalszego zdrowienia. Następnie o warsztatach z gospodarowania własnym budżetem opowiadała Pani Elżbieta Roszczak.

Korzystając z okazji wspomnieliśmy również o zakończonym projekcie realizowanym dla młodzieży zagrożonej narkomanią. Finalnie, zaprezentowaliśmy film nakręcony w trakcie zajęć z młodzieżą z Ośrodka Wychowawczego w Gostchorzy.

Punktem głównym było wystąpienie Pana Roberta Rutkowskiego poruszające temat uzależnienia, wpływu narkotyków i alkoholu na organizm człowieka. Każdy z uczestników mógł zadać pytanie, z czego publiczność chętnie korzystała. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie. Zapraszamy do zakładki galeria, jest tam dużo zdjęć dokumentujących spotkanie.